lub Zadzwoń i zamów +48 84 685 02 02
Zadzwoń i zamów +48 84 685 02 02
Sprzedaje i realizuje DKwadrat
Komoda SPARTA 2+2 wykonana jest z drewna sosnowego łączonego na mikrowczepy, które pozbawiają konstrukcję skaz oraz sęków po widocznej stronie mebla. Taka metoda łączenia drewna sprawia, że jest ono bardziej odporne na uszkodzenia oraz wilgoć. Komoda dostępna jest w kilku kolorach do wyboru. Docelowy kolor uzyskiwany jest poprzez bejcowanie. Drewniana komoda SPARTA 2+2 wyposażona jest w trzy szuflady zamontowane na prowadnicach z cichym domykiem i hamulcem. Rozwiązanie te sprawia, że szuflady podczas zamykania zwalniają na ostatnim etapie zamykania, cicho i miękko się domykając. Dolne dwie szuflady są duże, natomiast dwie górne mają wielkość połowy jednej dolnej szuflady, dzięki czemu mieszczą się one obok siebie. Górny blat komody jest prosty i może stanowić doskonałe miejsce na ustawienie telewizora, radio, czy też dekoracji.
Na podstawie adresu email jaki został podany podczas dodawania opinii BRW S.A. weryfikuje czy jest on zgodny z adresem użytym do zakupów na stronie www.brw.pl. Jeśli adres jest zgodny z adresem podanym podczas zakupów i w zamówieniu znajduje się produkt, do którego została wystawiona opinia zostaje ona oznaczona jako "Potwierdzony zakup".
Opinia została wystawiona przez Klienta Black Red White, który kupił ten produkt w naszym sklepie.
Opinia została wystawiona przez Klienta Black Red White, który kupił inne produkty z oferty. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt.
Nie jesteśmy w stanie potwierdzić, że autor opinii kupił ten produkt oraz że jest naszym Klientem.
Opinie liczymy na podstawie średniej arytmetycznej ze wszystkich opublikowanych opinii dla danego produktu. Nie uwzględniamy opinii usuniętych zgodnie z regulaminem lub na prośbę kupującego.