lub Zadzwoń i zamów +48 84 685 02 02
Zadzwoń i zamów +48 84 685 02 02
Sprzedaje i realizuje Digison Polska
Sterowania urządzeniem odbywa się elektronicznie, za pomocą pokrętła. Dodatkowo w uchwycie odkurzacza można obniżyć moc mechanicznie. Duży zasięg pracy (około 10 m) pozwala na wygodne sprzątanie całego mieszkania, bez częstego przełączania kabla zasilającego.
Przednie, obrotowe koło oraz boczne, miękkie koła umożliwiają płynne poruszanie się po delikatnych podłogach, nie uszkadzając ich. Dyszę teleskopową można ustawić na wygodną wysokość.
Odkurzacz Salvet ETA051390000 skutecznie usuwa zanieczyszczenia z tapicerki i dywanów.
Odkurzacz zapewnia doskonałą siłę ssania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych odkurzacz ma klasę A (przy mocy 700 W).
Zbiornik na kurz ma pojemność 2,2 l. Jest przezroczysty, więc w łatwy sposób sprawdzisz ilość zebranych zanieczyszczeń.
Wysokiej jakości, wydajny filtr HEPA (H13) zatrzyma nawet mikrocząsteczki zanieczyszczeń. Jego użycie wpłynie na poprawę jakości powietrza. Dzięki zastosowaniu ETA Salvet z filtrem HEPA alergicy odczują ulgę.
Salvet ETA051390000 ma praktyczny uchwyt do łatwego przenoszenia i automatycznie nawijanie kabla zasilającego.
Ten model objęty jest programem przedłużonej gwarancji na 5 lat na silnik po zarejestrowaniu się na stronie www.eta-polska.pl/przedluzona-gwarancja.
W opakowaniu znajduje się uniwersalna dysza podłogowa z wysuwaną szczotką, dysza parkietowa, szczotka do tapicerki, dysza szczelinowa, szczotka z miękkim włosiem, metalowa rura teleskopowa (84,5 cm).
Wysokość (cm) | 33,00 |
Szerokość (cm) | 52,00 |
Głębokość (cm) | 33,00 |
Waga (kg) | 8,00 |
Wysokość (cm) | 29,00 |
Szerokość (cm) | 41,00 |
Głębokość (cm) | 29,00 |
Waga (kg) | 6,00 |
Na podstawie adresu email jaki został podany podczas dodawania opinii BRW S.A. weryfikuje czy jest on zgodny z adresem użytym do zakupów na stronie www.brw.pl. Jeśli adres jest zgodny z adresem podanym podczas zakupów i w zamówieniu znajduje się produkt, do którego została wystawiona opinia zostaje ona oznaczona jako "Potwierdzony zakup".
Opinia została wystawiona przez Klienta Black Red White, który kupił ten produkt w naszym sklepie.
Opinia została wystawiona przez Klienta Black Red White, który kupił inne produkty z oferty. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt.
Nie jesteśmy w stanie potwierdzić, że autor opinii kupił ten produkt oraz że jest naszym Klientem.
Opinie liczymy na podstawie średniej arytmetycznej ze wszystkich opublikowanych opinii dla danego produktu. Nie uwzględniamy opinii usuniętych zgodnie z regulaminem lub na prośbę kupującego.