lub Zadzwoń i zamów +48 84 685 02 02
Zadzwoń i zamów +48 84 685 02 02
Sprzedaje i realizuje Springos
Półpiłka do balansowania marki Springos jest urządzeniem do ćwiczenia równowagi oraz do stosowania na zajęciach fitness. Można wykonywać z nią wiele ćwiczeń wspomagających utrzymywanie dobrej kondycji ale i również do podnoszenia efektów ćwiczeń siłowych i cardio. Ćwiczyć można na piłce ustawionej płaską stroną na ziemi oraz odwóconą w dół. Wiele kombinacji ćwiczeń z piłką nie pozwoli dopaść monotonii podczas częstych treningów.
Parametry:
W ZESTAWIE:
Kod produktu: BT0001
Na podstawie adresu email jaki został podany podczas dodawania opinii BRW S.A. weryfikuje czy jest on zgodny z adresem użytym do zakupów na stronie www.brw.pl. Jeśli adres jest zgodny z adresem podanym podczas zakupów i w zamówieniu znajduje się produkt, do którego została wystawiona opinia zostaje ona oznaczona jako "Potwierdzony zakup".
Opinia została wystawiona przez Klienta Black Red White, który kupił ten produkt w naszym sklepie.
Opinia została wystawiona przez Klienta Black Red White, który kupił inne produkty z oferty. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt.
Nie jesteśmy w stanie potwierdzić, że autor opinii kupił ten produkt oraz że jest naszym Klientem.
Opinie liczymy na podstawie średniej arytmetycznej ze wszystkich opublikowanych opinii dla danego produktu. Nie uwzględniamy opinii usuniętych zgodnie z regulaminem lub na prośbę kupującego.